De Korf op z'n Kop! 15/02/2018 23:16 uur

Op zaterdag 31 maart organiseren De Geuzen een laaste finaleknal als afsluting van deze actie. 'De Korf op z'n Kop' wordt een fantastische dag voor jong en oud. 's Middags zijn alle kinderen (6-16 jaar) welkom vanaf 14:00 uur voor allerlei supergave activiteiten zoals ze dat op scouting doen, ook het kampvuur zal niet ontbreken. Om 16:00 wordt er afgetrapt met een coverband, vervolgd door een dweilorkest en Bertje Doperwtje. Tot half zes is de entree vrij, daarna bedraagt de entreeprijs vijf euro inclusief twee consumpties ter waarde van € 1,50. Uiteraard is er aan een hapje en een drankje ook gedacht. Het 'diner' wordt als het goed is verzorgt door een heuze foodtruck. U kunt lekker blijven plakken voor de veiling tussen 20:00 en 21:00 uur met werkelijk fantastische items. Om de festivalsfeer compleet te maken spelen daarna de fantastische jonge bands Cloudy Daze en The Tune. Net voor middernacht wordt de uitslag van de opbrengsten bekend gemaakt en daarmee de spetterende dag afgesloten. U komt toch ook? Iedereen is welkom!